Otwarcie stadionu lekkoatletycznego w Puszczykowie

W Polsce powstał nowy obiekt lekkoatletyczny z prawdziwego zdarzenia, który ma wspomóc rozwój młodych sportowców. Dzisiaj miało miejsce uroczyste otwarcie stadionu w Puszczykowie, którego budowę sfinansowano ze środków powiatu poznańskiego oraz Ministerstwa Sportu.

Stadion lekkoatletyczny w Puszczykowie

Źródło Powiat Poznański

Continue reading

Laser Tag

Laser tag

Źródło Pinterest

Miałeś stresujący dzień w pracy? Znudziło Ci się siedzenie na zajęciach i potrzebujesz rozrywki? A może po prostu chcesz się solidnie wyszaleć? Spróbuj zabawy w laser tag. Jest to zespołowy lub indywidualny sport podobny do paintballu. Zasady zabawy są bardzo proste, strzelaj celnie i nie daj się trafić.

Continue reading

Nauka sportów walki dla dzieci

Nauka sportów walki dla dzieci

Źródło Pinterest

Jeżeli naszego malucha rozpiera energia, powinniśmy zastanowić się nad zapisaniem go na zajęcia, które pozwolą mu spożytkować nadmiar jego sił. Jednym ze sposobów na wykorzystanie niespożytej energii dzieci jest posłanie ich na lekcje sportów walki. Malcy mogą rozpocząć treningi sportów walki już po ukończeniu 5 roku życia.

Continue reading

Orlik w Miasteczku Wilanów

Otwarty dwa lata temu przy ulicy św. Urszuli Ledóchowskiej orlik, cieszy się wśród mieszkańców Miasteczka Wilanów niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – na terenie wciąż rozwijającego się osiedla niewiele jest miejsc, w których osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą zrelaksować się przy rundce kosza czy rozgrywce amatorskiego meczu z kolegami.

dzieci na boisku

źródło: Pinterest

Continue reading

Basen na Targówku – relaks dla dzieci, dorosłych i seniorów

Pływalnia Polonez na warszawskim Targówku dużo wprawdzie przeszła i wycierpiała podczas nieudolnych remontów, ale teraz działa znakomicie i oferuje sport i rozrywkę w wodzie dla każdego, kto nie jest z cukru.

aqua aerobik

Source: self.com via Linda on Pinterest

 

Continue reading

Gdzie w Warszawie można jeździć na rolkach?

Z jazdą na rolkach jest tak samo, jak z bieganiem – można to robić niezależnie od pory dnia i nocy (jak ktoś lubi), a  także niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Prawdziwym pasjonatom rolek nie przeszkadza ani deszcz, ani palące słońce. W Warszawie jest wiele miejsc doskonale przystosowanych do jazdy na rolkach. Najbardziej znane są Pola Mokotowskie i Park Szczęśliwicki. A co jeśli te dwa miejsca zdążyły rolkarzom się znudzić?

kobieta na rolkach

 

Continue reading