Cała Warszawa ćwiczy ZUMBĘ

ZUMBA to genialne połączenie tańca i spontanicznej zabawy. To trening siłowy, który przy pomocy kroków tanecznych sprawia, że nie tylko czujemy się lepiej, ale także lepiej wyglądamy. Dzięki ZUMBIE ciało stało się szczuplejsze, jędrniejsze i atrakcyjniejsze. Ten innowacyjny i obecnie najmodniejszy system fitness oferowany jest przez wiele szkół tanecznych, jak i wiele fitness klubów.

Jednym z miejsc, do którego warto się wybrać na szaloną ZUMBĘ jest Szkoła Tańca RIVIERA, mieszcząca się m.in. tuż przy Metrze Politechnika. Miejsce te jest sprawdzone i cieszy się dużą renomą. Ogromnym atutem szkoły jest to, że oferuje ona atrakcyjne zniżki i bonusy. Najbardziej usatysfakcjonowani powinni być studenci, otrzymujący 5% rabatu.

zajęcia taneczne zumba

 

Jedno wejście na zajęcia ZUMBY (dla osób, które chcą zobaczyć, z czym to się je i na czym polega) w RIVIERZE kosztuje tylko 35zł. Za karnet obejmujący 4 wejścia zapłacimy 100zł. 8 wejść będzie kosztowało nas 180zł. 12 wejść to koszt rzędu 255zł. Z kolei za karnet na 18 wejść (ważny przez 120dni) zapłacimy 360zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.