Przydatne akcesoria sportowe: pulsometr

Pulsometr BEURER to niezwykle eleganckie urządzenie dedykowane kobietom. Jest nie tylko stylowy i naprawdę ładny, ale także (lub przede wszystkim) bardzo funkcjonalny i przydatny. Ten sportowy gadżet kontroluje intensywność wysiłku, a także monitoruje pracę serca podczas biegania. Może być wykorzystywany zarówno w trakcie treningu sportowego, jak również w trakcie działań rekreacyjnych i rehabilitacyjnych. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest czymś na miarę osobistego trenera.

pulsometr Beurer

pulsometr Beurer (źródło: Pinterest)

Osobiście pulsometr ten polecam kobietom, które biegają po to, by zgubić zbędne kilogramy. Dlaczego? Bo to urządzenie doskonale wspomaga tego typu treningi, podpowiadając na jakim poziomie uzyskamy najlepszy i zadowalający nas wynik. Urządzenie te wskaże kiedy powinnyśmy przyspieszyć, a kiedy zwolnić, kiedy zwiększyć intensywność wysiłku, a kiedy trochę spasować. Prawda, że brzmi idealnie? Chyba lepszego towarzystwa w trakcie biegania nie mogłyśmy sobie wyobrazić.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pulsometr Beurer sprawdzi się nie tylko podczas biegania. Równie dobrze spisze się podczas jazdy na rowerze, czy marszu z Nordic Walking.

Z podstawowych funkcji, w które pulsomierz jest wyposażony na pewno na uwagę zasługują:

– pomiar EKG (dokładna ilość uderzeń serca)

– średnia i maksymalna ilość uderzenia serca

– ilość spalonych kalorii

– ilość spalonego tłuszczu

– indywidualny zakres treningowy

– ustawienie czasu treningu

Ponadto, pulsomierz wyposażony jest w zegarek, stoper, kalendarz, budzik i alarm.

Dużym atutem urządzenia jest jego wodoodporność oraz podświetlany wyświetlacz, który umożliwia ćwiczenia wieczorową porą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.